Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Обичаш ли бира с цаца? - Не, повече обичам с приятели.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Малко момченце звъни в "Бърза помощ": - Елате бързо. Татко се е побъркал. Облече червен халат и разправя на всички, че е Дядо Коледа!
Лекари
03.10.2017
3,429 прегледа
Следващ →
Още вицове
Покрай затвора минава младо момиче. Глас от прозореца: - Госпожице, какво ще правите вечерта на 10-ти април 2011 година?
В руски силоз за ядрени ракети пристига началника и казва на подчинените си: - Момчета, пак сте оплескали работата! Ще има наказания! Който си е отворил бирата на червеното копче да отиде и да изтрие Америка от картата на света!
Червената шапчица отива да види баба си. Но там вече е лошия вълк. - Бабо, какви големи очи имаш. - Това е, за да виждам по-добре моята внучка. - Бабо, какви големи уши имаш. - Това е, за да чувам по-добре моята внучка. - Бабо, какъв голям iPhone имаш. - Глупачка! Това е iPad по дяволите!
Животните в гората решили да направят актьорска група.Събрали се Вълкът, Заекът и Хамстерът. - Тъй като ще сме актьорска група трябва да си измислим актьорски прякори. Аз тък като съм вълк ще съм Вуйо.-казал вълкът - Аз съм заек-ще се казвам Зуйо.-казал заекът. Хамстерът гледал, гледал и казал: - Аз се отказвам.
Една монахиня разказва на колежките си от хора. - Вчера ходих с такси до манастира.Шофьора като разбра,че пея в църковения хор ми рече: "Или ще ми пееш,или лягай на задната седалка." Една възрастна калугерка попитала: - И кои песни му изпя. - Аха,как да не му запея на простака,какво ли разбира от църковна музика.