Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Извинявайте, имате ли от онези картички ’Моята най-голяма първа незабравима любов... ?" - Да - отвръща продавача. - Добре, дайте ми 8 броя!
Разни 1,507 прегледа
Следващ →

Още вицове

На вратата се звъни. На прага - Дядо Коледа. Малко момченце се втурва радостно към него: - Здравей, Дядо Коледа! Донесе ли ми... - Споко, дребният! Имаш ли тирбушон? При лекар влиза някакъв плешивец. - Докторе, женя се. Бих искал да зная има ли някакъв шанс на главата ми да покарат… - Рога ли? Разбира се! - прекъсва го лекарят. Двама стоят на улицата и си говорят. Минава кола и ги изпръсква с кал. - Да запишем номера и да се оплачем, за да го глобят. - Няма смисъл! Нашите шофьори няма да станат по-любезни. А в Англия ако шофьор те изпръска, връща се, извинява ти се, после те кани у дома си, предлага ти душ, отнася ти дрехите на химическо чистене и цял ден те вози, където пожелаеш. - И това с теб ли се случи? - Не, с жена ми. При джипито. - Кажи,бай Гошо! - Дойдох да те питам,тези хапове дето ми ги дава жената, да ги пия ли,или да ги спра,щото се чувствам някак особенно? - Как така особенно? - Ами, като го глътна, веднага ми щръкват ушите, настръхват ми миглите,изправя ми се косата, пикая нагоре,правя по 50 лицеви oпори. - Друго? - Не! - Я покажи хаповете! - Ето ги. - Ааа,Виаграааа.... Чък Норис не го е родила майка му. Чък Норис сам се е родил! При това десет месеца по-рано!