Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От ръководството на телевизията питат кореспондента за ситуацията във Варна, но да е накратко. - Колко кратко да е? - С няколко думи, че няма време! - Душ, гуш и муш!
Разни 2,258 прегледа
Следващ →

Още вицове

Симеон Сакс-Кобургготски отива при гадателка: - Кажете ми, как ме виждате в бъдещето? - Виждам ви ясно зад трибуна като казвате нещо, но не мога да разбера какво говорите... - А по-нататък? - Виждам бунт... Всъщност, правителството Ви може би няма да има успех и ще Ви свалят. Симеон се стресирал, пребледнял: - Не, не може да е истина! Вие... сигурна ли сте? - Вервайте ми! - Добре... успокоил се Симеон. Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата! Български катаджия спечели първо място на състезание за най-добър тореадор по корида. Нашенецът не само, че спрял бика, но го е глобил за превишена скорост и незебелязано го е и издоил с пет литра мляко. Луди пътуват със самолет заедно с психиатъра си. По едно време лудите вдигнали страшен шум. Лекарят, който се возел при пилота, отишал да провери какво става и ги видял, че играят мач. След малко се върнал при пилота, а шумът утихнал. - Какво правеха?-попитал пилотът. - Играеха мач. - И как ги укроти? - Пратих ги да играят на двора. Мутра вика телевизионен техник вкъщи. Пристига техникът и пита: - Какъв е проблемът? - Е, тоя телевизор, го зимах оня ден. Сони братче, стереооооо, 800 долара, а? И значи вчера си го гледам и изведнъж - трак, стереото изчезна... Техникът оглежда телевизора, гледа на масата лежи една отвертка. - Как така ще изчезне стереото...Гледам тука една отвертка, да не сте бъркали нещо по телевизора? - Как ша бъркамбе! Вчера си седим тука на фотьойла, гледам тая отвретка, викам чакай да си изчистим ухото с нея. Изведнъж - ОП - няма стерео...