Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двойка пенсионери попадат в рая. Слънцето свети, птичките пеят, красота, сърцето се радва. Дядото обаче е недоволен и обяснява на бабата: - Ако не беше тази идиотска диета, дето я предписа оня идиотски лекар, още преди две години щях да съм тука...
Лекари 3,770 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек се приближил до красиво момиче и го попитал: - Г-це, може ли да ви ощипя по гърдата? - Махай се, простак! - Ще ви дам 1лев. - Махай се, простак! - 5 лв. - Махнете се! - 10 лв. - Добре. Отишли в един вход момичето си свалило сутиена и мъжът започнал да гали лявата и гърда. Момичето попитало нервно: - Хайде де кога ще щипете? - Аз съм честен човек. Нямам пари, няма да щипя! - Как се казваш, помниш ли? Можеш ли да станеш? - Остави детето на мира, даже годинка няма още. Един рибар стоял на реката с тухла на главата. Покрай него минала жена. Заинтересувала се и го попитала: - Господине за какво ви е тая тухла на главата? - Пусни ми и ще ти кажа! - Вие луд ли сте? - тръгнала тя, но любопитството наделяло и се върнала: - Кажете, господине, за какво ви е тухлата? - Пусни ми и ще ти кажа! - Е, стига де! - Пусни ми и ше ти кажа! - Добре - казала тя и отишли в храстите. След като я оправил пича се облякъл и отишъл да си хвърли въдицата наново. - Сега кажете за какво ви е тухлата? - Ами на червей нищо не се е обадило още, ама на тухлата ти си третата за днес!!! Един мъж си копаел в градината и изведнъж идва съседът му и му казва: - Жена ти умря! Идвай да я погребем. Мъжът не казал нищо и продължил да копае. Съседът му се развикал: - Ей, чули ме - жена ти умря! Идвай да я погребем. - Първо работата, после удоволствията. - казал мъжът и продължил да копае. Вечерта той отишъл на гробищата, намерил гроба на жена си и започнал да я оплаква: - Защо ме остави, не мога да живея без тебе! Искам да се върнеш! През това време една къртица започната да разрива земята на гроба. Мъжът я видял, скочил отгоре й и се развикал: - Стига ма, ти от майтап на разбираш ли? Девойка седи на коленете на младеж: - Писанчо, наречи ме ласкаво... - Моя мила кокошчице! - Защо пък кокошчица? - Седиш ми на яйцата...