Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Попълнихте ли вече формуляра? - Ама аз съм неграмотен... - Тогава така пишете там - "неграмотен".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Една баба разказва: - Леле, колко е напреднала медицината. Когато бях млада ме разсъбличаха цялата, за да ме прегледат; сега само ми поглеждат лицето и ми поставят диагноза!
Лекари
03.10.2017
4,162 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бон Джоуви кръсти сценичните си декори, представляващи автомобил "София". Ако автомобилът беше Голф - щеше да го кръсти "Перник"...
Съвет към жените: "Никога не спорете с мъжа си, просто плачете!" Съвет към мъжете: "Никога не спорете с жена си, просто я целунете!"
Събрало се ръководството на ЦСКА и решили да прекратят договора на футболиста Спас Делев, като го помолили да си ходи. След 5 минути Спас Делев обаче се върнал. Ръководстовото: - Спасе, защо не си си тръгнал? - Не уцелих вратата!
Стар морски вълк разказва: - Веднъж корабът ми попадна в такава гъста мъгла, че не можех носа си да видя! Съвсем се бях отчаял, когато в далечината просветна светлина. Завъртях руля и се насочих право към светлината. Тя приближаваше все повече, все повече и ставаше все по-ярка... Накрая разбрах, че карам към огънчето на цигарата си...
Блондинка, брюнетка и червенокоса в АГ-то. - Аз сигурно ще имам момче, защото бях отгоре. - казва брюнетката. - Аз сигурно ще имам момиче, защото бях отдолу. - казва червенокосата. Тогава блондинката се разревава. - Защо плачеш??? - питат я те. - Ами аз, не знам какво ще имам, защото бях по средатааа!