Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Живей живота си, както искаш, а не както другите искат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Представи си, завчера жената се разболя, а вчера дойде тъщата да се грижи за нея. - Да, бедата никога не идва сама!
Семейни
03.10.2017
2,827 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мутра си купила японски автомобил с десен волан. На другия ден колегите го питат: - Тиква, как е новата кола, бе? - Колата е супер, всичко си има... Само един проблем имам... Когато плювам през прозореца, все уцелвам жената...
Ако не можете да убедите жената, че е единствена, изобщо не се опитвайте да я утешавате с това, че е най-добрата.
Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва - този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… - Глезотии! - обадил се ветеранът - 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: - Господине, при температура над 42 градуса човек умира. - Аз майтап си правя, бе! - отвърнал ветеранът - Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не!
Някаква журналистка отишла да интервюира двама овчари, живеещи сами високо в планината. - И как издържате толкова време без жени? - Ами… земаш една дъска, пробиваш една дупка, слагаш малко вълна и ето ти женско… След няколко месеца журналистката отива пак, но единият овчар го няма. - Къде е приятелят ти? - Ами утепа"х го! - Защо бе човек!? - Ами праща ме за вода един ден… пък аз забравих кофата и се връщам… И кво да гледам - оня ми ти награбил мойта дъска и я оправя…
Жена си купува ластични дънки, обува ги и гордо ги показва на мъжа си: - Мони, този модел се казва "Капри". Как ти се струва, скъпи? - Сара, явно това име не им отива. Капри е остров, а не континент.