„Ние самураи си нямаме, но си имаме българки, които са доста по-опасни от тях”, каза Борисов в Япония.
После пък един японски вестник показа снимка на Искра Фидосова.
Е, не вярвам да дойдат туристи от Япония вече...
Две змии седят под един камък и едната пита другата:
- Много ли сме отровни?
- Защо питаш?
- Кажи, много ли сме отровни?
- Да, защо?
- Защото си прехапах езика...