Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж отваря домашното барче: - Ей жена, колко зрелостници пусна тази година с шестици ? - Осем шестици! - Е не, не! Не може повече така да я караме! Осем шестици, а уискита са 6.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Преведоха Библията на ескимоски език. В тяхната библия не се казва Исус Христос, а Исус Ескимос.
Бисери
03.10.2017
3,623 прегледа
Следващ →
Още вицове
(Един виц, който знам, че кума много го кефи) Срещат се двама бивши колеги-композитори от музикалното училище. Единият слиза от лъскава кола и отива при другия, който е ошмулен отвсякъде: - Как си, какво правиш? - Миии...добре съм. Работя по специалността. Композирам. Пиша на месец по две симфонии и три оратории...Работя в Държавната филхармония. Вземам над 260 лв. заплата, на Нова година ни дават още по половин заплата...абе кво да ти кажа - доволен съм. А ти как си? - И аз не се оплаквам - карам Бентли, имам вила на Карибите, къща в Лос Анджелис, апартаменти в Лондон и Париж... - А с какво се занимаваш? - Как с какво? По специалността си. Композирам. - Така ли? И какво си написал? - Само едно нещо: "Мммм-Данон..."
Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете! Франческо Петрарка
Оказало се, че Строс-Кан е объркал камериерката с Мишел Обама, която е трябвало да дойде, за да помогне доларът да остане световна резервна валута.
- Тате, баба наистина ли ще пътува с този влак? - Стига си говорил, сине, развивай релсата!
Син, баща и дядо се връщат от Франция: - Тези французойки са много секси! - казва синът. - И много технични! - отговаря таткото - И много търпеливи! - обобщава дядото.