Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво казал Ален Делон на Бойко Борисов? - Здравей, колега.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Споменът за отишлите си избледнялва с всеки ден. (Очи, които не се виждат, бързо се забравят.) Японска пословица
Бисери
03.10.2017
2,992 прегледа
Следващ →
Още вицове
Минава един с колата на червено и веднага го спира катаджия. - Излезте от колата! Не видяхте ли, че е червено? - Извинете, ама аз като пийна малко и нещо спирам да различавам цветовете… - оправдава се шофьорът. Катаджията радостно вика началството си по радиото: - Господин капитан, задържахме пиян водач! Капитанът дошъл с апарата, дали на шофьора да духне - резултатът отрицателен. Капитанът се ядосал: - Защо ми губиш времето? Та той не е пил! А шофьорът подличко се обадил: - Не, че искам да ви се бъркам, господин капитан, ама тоя ваш подчинен сега ще започне не само да разправя, че съм пил, ами и че съм бил минал на червено…
Едно малко детенце отива при майка си и казва: - Мамо, едни човеци копят дупка. - Не се казва човеци, а хора миличко - поправя го майка му. След малко детето пак дотичало и казало: - Мамо, един хор падна в дупката.
Магарето попитало коня: - Колко е часа? Конят извадил термометър, погледнал го и отвърнал: - М-м-м да, вече е сряда...
Мъж стои на центъра на града и сложил надпис: "За гледане на пениса 5 лв." Минавали жените, давали пари и с удивление възкликвали на мъжкото му достойнство. Една от тях се позаинтересувала: - За гледане ясно 5 лв, ама за "работа" колко вземате? - Охоо той ако можеше да върши работа щеше ли да проси тука!!!
- Хепитудей? - Да, щастлив съм, що? - Не бе, Хепито дей?