Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Споменът за отишлите си избледнялва с всеки ден. (Очи, които не се виждат, бързо се забравят.) Японска пословица
Бисери 2,992 прегледа
Следващ →

Още вицове

Минава един с колата на червено и веднага го спира катаджия. - Излезте от колата! Не видяхте ли, че е червено? - Извинете, ама аз като пийна малко и нещо спирам да различавам цветовете… - оправдава се шофьорът. Катаджията радостно вика началството си по радиото: - Господин капитан, задържахме пиян водач! Капитанът дошъл с апарата, дали на шофьора да духне - резултатът отрицателен. Капитанът се ядосал: - Защо ми губиш времето? Та той не е пил! А шофьорът подличко се обадил: - Не, че искам да ви се бъркам, господин капитан, ама тоя ваш подчинен сега ще започне не само да разправя, че съм пил, ами и че съм бил минал на червено… Едно малко детенце отива при майка си и казва: - Мамо, едни човеци копят дупка. - Не се казва човеци, а хора миличко - поправя го майка му. След малко детето пак дотичало и казало: - Мамо, един хор падна в дупката. Магарето попитало коня: - Колко е часа? Конят извадил термометър, погледнал го и отвърнал: - М-м-м да, вече е сряда... Мъж стои на центъра на града и сложил надпис: "За гледане на пениса 5 лв." Минавали жените, давали пари и с удивление възкликвали на мъжкото му достойнство. Една от тях се позаинтересувала: - За гледане ясно 5 лв, ама за "работа" колко вземате? - Охоо той ако можеше да върши работа щеше ли да проси тука!!! - Хепитудей? - Да, щастлив съм, що? - Не бе, Хепито дей?