Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Струва си да се бориш за някакво право, само ако мажеш да го използваш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Разговор между цветенца: - Маргаритке, много те обичам! - И аз те обичам, Карамфиле! - Ох, дано по-скоро дойдат пчеличките!
Животни
03.10.2017
3,098 прегледа
Следващ →
Още вицове
Изпит по правилата за пътното движение: — Представете си кръстовище, тук сте вие, тук един автобус, тук – камион, тук – мотоциклет. Кой ще премине пръв? — Маршрутката. — Защо пък маршрутката? Откъде се взе тая маршрутка? — Знам ли откъде, по дяволите, се взимат тия маршрутки?!
Чък Норис не вярва в Германия.
Направили Наборна комисия в гората. Заекът обаче не искал да ходи войник и решил да си отреже едното ухо. Отишъл на преглед и го обявили за негоден за военна служба, поради инвалидност. Това обаче се разчуло и вълкът решил да си отреже опашката. Обявили го също за негоден за военна служба. Слона също нямал желание да ходи в казарма и решил да си отреже оная ти работа. Тръгнал към комисията да го преглеждат, но те като го видели още от далече се провикнали: - Слоне, ти не идвай, тебе няма да те вземем, ти си дюстабанлия.
Кандидат за работа се явява на интервю. Мениджъра му обяснява задачите: - Отиваш на работа, включваш прекъсвача, седиш 8 часа, изключваш прекъсвача, отиваш си вкъщи. Разбра ли? - Не разбрах. - Отиваш на работа, включваш прекъсвача, седиш 8 часа, изключваш прекъсвача, отиваш си вкъщи. Разбра ли? - Не разбрах. - Отиваш на работа, включваш прекъсвача, седиш 8 часа, изключваш прекъсвача, отиваш си вкъщи. Разбра ли? - Абе тъпак такъв, за трети път ти повтарям – не разбрах!!!
- Не бях пиян - оправдава се шофьор в съда. - Бях само малко пийнал. - А-а-а, това е друго нещо значи, - казал съдията. - Тогава ви осъждам не на тридесет дни, а само на един месец.