Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Скъпи Дядо Коледа! Много, много искам кученце тази година. Моля те, моля, МОЛЯ, МОЛЯ да ми подариш кученце!? Иванчо. Иванчо, твоето дуднене и мрънкане може да мине при твоите родители, но при мен няма да мине. Отново ще получиш пуловер. Дядо Коледа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Уважаеми Осама бин Ладен! Този бял прах, който ми изпрати, не подейства на тъща ми. Огромна молба! Изпрати нов!
Семейни
03.10.2017
3,548 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец отишъл в един град дето нямало жени и питал един местен: - Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите? - Ами с камилата и... - А не - прекъснал го бореца, никога няма да падна толкова ниско и да кача камила. Да ама един ден толкова му се доебало че взел една камила и си свършил работата. След няколко дена срещнал своя познат и му казал: - А бе, то с камилата не било толкова лошо. - Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама.
На един процес на всички им било много скучно и един циганин казал на съдията: - Целуни ме по задника! Съдията му отговаря: - Вън, ама веднага вън, излизай!!! Циганина казва: - Ее не не тука всички да видят!
Единственият начин да отслабнете със зелен чай е да се качите в планината, за да го наберете!
Ген. Борисов изпрати съболезнователна телеграма до Светия Престол на Апостолическата Нунциатура --------- Бойко Борисов чете новините и пита свой подчинен: - Каква е тази телеграма, дето съм я пратил до "Апостолическата Нунциатура"??! - Ами това е за Папата дето умря... - Аааа, на какъв език съм я написал? На ватикански ли? --------- Добре, че не са се сетили всички началници на районни управления и те да изпратят по една телеграма...
В ресторанта влиза скелет. Келнерът, невъзмутимо: - Какво ще обичате? - Както винаги: бутилка вино и парцал!