Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейство вечеря в ресторант. На края мъжа плаща сметката, жената пита: - Може ли да си вземем каквото е останало от вечерята за кучето? а децата: - Урааааааа ще си имаме куче!
Деца 3,996 прегледа
Следващ →

Още вицове

Добър ли е човек - все ще го лъжат; добър ли е конят - все ще го яхат. Чернобил. Двама ловци чакат в засада. Изведнъж единият крещи: - Ох! Комар ми откъсна ръката! Мъж с торбичка, в която има нещо влиза в бар, сяда на стола, удря гневно с торбичката по плота и поръчва едно голямо уиски. Изпива го... Пак удря с торбичката по плота и поръчва още едно уиски. Това се повтаря няколко пъти. Барманът го пита: - Господине, на вас нещо лошо ли ви се е случило? Мъжът: - Представяш ли си, бе? Десет години играя тото с едни и същи числа и вчера ударих шестица. 20 милиона лева, бе, братче, а тая патка - жена ми, да вземе да забрави да ми пусне фиша!!!! Барманът: - Аз щях да и отрежа главата на мойта, ако направи такова нещо! Мъжът: - А ти какво мислиш, че има в торбичката... На всички е известно, че момичета биват или умни, или красиви. Жалко, че в сайтовете за запознанства може да се регистрират само умните... Хубавите неща ставали бавно... Tова обяснява трудното ми ставане сутрин...