Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж седнал в ресторант и започнал да поръчва - салати, ракии, предястия, ястия, вина, десерти, кафета - почти цялото меню. По едно време до него се доближил келнера и попитал: - Господине, имате ли нещо против да оправим сметката? - Няма проблем, но ще ви помоля да попитате управителя на ресторанта, дали е възможно да платя с перли - отвърнал мъжа. Келнерът се оттеглил и след малко се върнал: - Няма проблем, господине, управителят е съгласен. - Чудесно! - казал нашия - дай тогава една порция миди и стискай палци!
В ресторанта 4,852 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки седят в едно кафе! Едната към другата.... - Абе я ми кажи, като си толкова отворена, как е правилно - Ирак или Иран?!? Един каруцар си пътувал с каруцата, и по едно време магарето запецнало. Че бой, че молби - не тръгва и това е! - Хайде бе, марко, тръгвай бе! Марко не ще. - Хайде моля те! Ще ти дам седмица да си почиваш! Марко пак не ще. - Слушай, ще ти дам още храна! Магарето най-накрая казало: - Не ти ща храната! - А стига бе! - шашнал се пътника - За първи път виждам магаре да говори! - Ега ти работата! - шашнала се и каруцата. Дизайнът на най-новия модел Лада RF90 е готов. Инженерите са много доволни от работата си с чуковете и длетата. Снощи четох електронна книга. През нощта сънувах надуваема жена. При насъпилото положение в България, Иванчо взел та умрял от глад. Явил се той пред вратите на рая. Сам Господ му отваря. - Господи, Иванчо съм от България. Мисля, че водих праведен живот та се явявам тука. - Да Иванчо, за тука си. Влизай. И тъй като било по обед, Господ го пита: - Сигурно си гладен, ще хапнеш ли с мен? - Ами да, защо не. Отворил Господ една рибена консерва, седнали на един камък и яли. Докато яли, гледа Иванчо долу в ада, ония ми ти пичове нагъват пържоли, пият вино, музика и мацки, с една дума - купон. На другия ден на обед, пак същата история. На третия ден след като нагъвали пак консерви а ония долу печено прасе, Иванчо се осмелил и запитал: - Господи, извинявай ама каква е тая работа, ние тук уж в рая, пък караме на сухоежбина, а ония долу пируват. - Иванчо, какво да ти кажа, не си заслужава да готвя само за двама души.