Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пелтек влиза в бар: - Б-б-барман д-д-дай едддна б-б-бира. Барманът: - Г-г-готово, кккаква я искаш? - Ннннняма зззначение. Барманът дава бирата. Влиза друг клиент и казва: - Барман дай една бира. - Готово, каква я искаш? - Няма значение. Клиентът си изпива бирата и си тръгва. След малко пелтекът се обръща към бармана: - Бббарман, тти май се бббббъзикаш с мен. - Ннне бббе, с нннего.
В ресторанта 5,889 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из архивните протоколи на КАТ: "Трабантът леко е закачил бронята на мерцедеса. Шофьорът на трабанта е починал от раните си." Три приятелчета млади си говорят за секс възможностите на съпругите: - Пичове, моята е като вулкан - толкова е гореща, че направо ме стопява! - Моята е пък като ураган - само, като влеза вкъщи ми издухва с поглед дрехите.. - Моята е като мъртво вълнение.. - Аде, стига бе, ква е тая хава? - Сериозно ли приятелче? - Майката си е ебало хавери. На външен вид е толкова тиха и кротка, ама като го засмуче, не знаете кво става... Начи една мутра отишъл да си купи самолет и пита продавача - Абе тва колко дига бе? Продавача: - Ми некаде към 1000. И мутрата вика: - Мали, тва напрао ше литне бе! Две деца питат майка си: - Мамо, какво искаш за 8-ми март? - Нищо, само две добри деца. - Ура ,ще си имаме братя и сестри! Като лекар ти казвам: "Миме, това е сифилис!". Като съпруг ти казвам: "Ще те убия, кучко!".