В час по физическо си говорех с моята учителка (блондинка!!) относно разделянето на заведенията напучи и непушачи и в един момент й идва някаква идея и тръгва да ме оборва с думите:
"Ами вземи този пример:отивате една компания 20 човека- 5 пушача и 5 непушача..", при което аз се разпилях от смях и я попитах дали това не е някаква нова блондинска математика:)
В ресторанта, клиент поръчва на сервитьора:
- Ако обичате едни пилешки гърди.
- С картофи ли ги искате? - пита сервитьорът.
- А, вие да не мислите, че ги искам със сутиен!