Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един рибар хванал Златната рибка и тя му се примолила: - Ако ме пуснеш ще ти изпълня едно желание. Човека я пуснал и тя го попитала: - Какво искаш? Човека извадил снимката на жена си и казал на рибката: - Можеш ли да я направиш като Памела Андерсън? Рибката погледнала снимката, отсъпила притеснено и скръбно отвърнала: - О! Това е много трудно! Измисли нещо друго. Човека измислил и й казал: - Можеш ли да помогнеш на Левски в евро-турнирите? Рибката го погледнала просълзена и казала: - Я дай пак оная снимка…
Спортни 3,531 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелчета си говорят семейни приказки: - Мойта е даскалица, малко мангизи, е сега и стачки, бдения, глупости.. Кво бачка твойта? - Аз съм доволен. Мойта бачка в секретен завод само нощни смени и за да не помнят кво правят, ги карат всяка вечер в края на работата да пият, връща се редовно кьор кютук пияна, ама много готини мангизи носи... Днес се наложило да арестуват Михаил Миков, Румен Петков, Румен Овчаров и Касим Дал. Оказва се, че гласуването с чужда депутатска карта е престъпление като оскверняване на националните символи. Според кодекса ги заплашва затвор до три години и глоба. Пък в Перник вече предлагали "висящ бой" по заведенията... Един негър бил преподавател в бг вуз. По време на изпит казал на студентка: - Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте мн надарени, ще ми стане нещо. Писал й двойка. Влиза следващата, а той пак: - Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо. Писал и на нея двойка. Влиза следващата и той пак: - Ако правиш секс с мен, минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо. На негъра му писнало и казал: - Ние негрите сме надарени, ама през поколение, а аз съм второ поколение, така че няма страшно. - Добре, ама ако може да направя една свирка? - Еееее, ако е за свирка, мога и сам си я направя.... Председателят на дисциплинарната комисия пита футболист: - Как можахте да ритнете съдията в корема? - Не съм виновен. В последния момент той се обърна.