Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Състезание по колоездене. Далеч зад основната група колоездачи едвам се мъкнат двама състезатели. Изморени, изпотени... гащите им силно издути отпред. Единият върти педалите и мърмори: - Идиот си ти, идио-о-о-от. Разправях ти аз, че треньора даде да пием зелените хапчета, а ти - не, сините та сините.
Спортни 3,788 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изказване на блондинка: - Върти ми се нещо из главата, ама прелива от пусто в празно! Питат радио Ереван: - Кога свършва меденият месец? - Когато мъжът престане да помага на жена си в миенето на чиниите и започне да ги мие сам - отговарят от радиото. На някакво гости един мъж забелязва, че жена му изчезва с домакина за известно време. Когато се връщат, той се приближава до нея: - Къде бяхте? - Ами стана ми малко лошо и отидохме той да ми даде някакви капки от домашната аптечка. - Виждам, че вече си по-добре! - О, да, доста по-добре. - И още виждам, че той е забравил да затвори ципа на аптечката. Изпит във военното училище. - Какво е елипса? - Елипсата е кръг, вписан в квадрат с размери 2 на 4. Баща и син пътуват в кола, синът кара. - Тате, как съм, мога да карам? - Сине, видя ли хубавото момиче с мини-поличка на тротоара? - Не, не я видях. - Значи още не умееш да караш...