Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали радио Ереван: - По какво се познава слепецът на нудистки плаж? - Ходи с увиснал член.
Радио Ереван 3,498 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви Моисей из пустинята и води евреите... Стигат до едно място и той ги пита: - Харесва ли ви това място? Да останем тук и да създадем нашата държава, а? Всички евреи отговарят в хор: - Нееее, не ни харесва, много смърди тука... Продължава Моисей да ги води напред. Стигат до друго място. - Харесва ли ви това място? - Неее, много мирише... Вървят нататък. Стигат до трето място. - Харесва ли ви това място? - Да, тук не мирише. Установили се евреите на това място и до ден днешен се славят с доброто си обоняние, а арабите със смрадливите си нефтени залежи.... Двама полицай седят в една Лада край един път, и по едно време отсреща хвърчи едно БМВ. Единият полицай излита на платното, маха с палката ама никой не спира. Той заедно с колегата му скачат в Ладичката и ги подгонват. По време на гонидбата единия полицай вика на другия: - Абе колега, тия как ше разберат, че ги гоним - ние нямаме ни синя лампа, ни сирена? А другият му отговаря: - Е са ше видиш! Настигнали те едвам-едвам бегълците и шофьора на Полицейската лада свалил прозореца, показал си главата и започнал да вика: - Ти-но-ни-но, ти-но-ни-но. Другитя полицай го погледал-погледал, свалил и той прозореца, показал се и започнал да си върти главата и да вика: - Синьо-синьо-синьо-синьо! Един приятел пита друг: -Ти знаеш ли защо синия кит опложда женската във водата? -Не защо? -Ми ти как мислиш се овлажнява 3 тона п*тка. Нова диетична напитка- 60-процентна вода! Препоръчва се на хора с излишък на вода в организма. Пие се лесно, повишава апетита и доброто настроение. Състав: вода- 60%, консервант( етилов спирт)-40%! Отива Айшето на гинеколог... - Докторе, тоз моя Хасан постоянно иска да правим секс... Омразна ми, какво да правя? Доктора: - Амии Айше..., ще му искаш пари! Айшето: - Добре де, ми колко пари да му искам..?! Доктора: - Е, колко... искай му 5 лв. Съгласила се Айшето и си трагнала... Прибира се Хасан от работа и вика: - Айше, хайде да си лягаме... А тя: - Аааа Хасане не може вече така, ще си плашташ...! Той: - Е, Айше ми колко искаш? Тя: - Хасане, 5 лв. ще ми дадеш. Той: - Ми нямам толкова, имам само 2 лв. Тя: - Аааа за 2 лв можеш само да я галиш! И почнал той да и я гали.... По едно време Айшето го бутнала и му казала: - Хасане, да дам 3 лв. на заем...?