Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Умната блондинка, Тъпата блондинка и Дядо Мраз пуснали тото. Кой е спечелил? - Тъпата блондинка - защото другите двама са измислени.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Луд седи свит на пода и лае. Психиатър го пита: - И откога си въобразявате, че сте куче? - Още от времето, когато бях малко кученце, докторе.
Разни
03.10.2017
2,131 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Продавам ударено БМВ е36 на части - А е30 имаш ли ? - Ако дадеш 5000, ще ти ударя моето
Обаждат ми се днес от училището. Учителката казва: - Вашият син непрекъснато лъже! Отговарям: - Предайте му, че е много добър в това, защото аз нямам син.
Уважаеми клиенти! Фирма "Садо-Мазо" има удоволствието да ви предложи някои нови продукти: - татуировка с изображение на Мохамед - тениска с изображението на Мохамед за любимата Ви тъща - лепенка с лика на Мохамед за вашата любима кола - склуптура на Мохамед, казваща цитати и пееща в естествен ръст, като подарък за любимия шеф - конструктор "Направи си сам мохамед" - компютърна игра "70-те девици срещу Мохамед"
- Вчера началника ме наказа, защото съм ходил на мач в работно време! - А той от къде е разбрал? - Беше до мене на трибуната.
Мъж се връща от командировка: Отива да си измие ръцете и се избърсва в бяла кърпа, тогава казва на жена си: - Жено, там където бях пак се избърсвах в бяла кърпа, но отстрани имаше жълта лента, дреболийка но ти е приятно. После сяда на масата и вечеря в бяла чиния и пак казва на жена си: - Жено, там където бях пак вечерях в бяла чиния, но отстрани имаше жълта лента, дреболийка но ти е приятно. Накрая жената се ядосала и казала на мъжа си: - Мъжо, докато теб те нямаше бях със съседа на него му е 1 см по-голям от твоя, дреболийка но ти е приятно!!!!