Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две мутри си приказват: — Как е с новата ти нмлада жена? — Засега добре. — Защо „засега“? — Засега имам пари.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Прогноза за времето на радио Ереван за “Пролет - Лято”: “На четни дати ще вали, на нечетни няма да вали. Възможно е точно обратното.”
Радио Ереван
03.10.2017
3,562 прегледа
Следващ →
Още вицове
Предложение за дефиниране на "порнография" в Закона за радио и телевизия: Порнографията е описание на половите органи и отношенията между тях. Свилен Димитров, журналист от Велико Търново
На масата има 5 плода: Ябълка Банан Круша Праскова Портокал Кой ще избереш? Изборът ти говори много за характера ти. Отговор на задачата: 1. Ябълка = вие сте човек, който обича ябълки. 2. Банан = вие сте човек, който харесва банани. 3. Круша = вие сте човек, който обича круши. 4. Праскова = вие сте човек, който обича праскови. 5. Портокал = вие сте човек, който обича портокали... да, a аз също още търся идиотът, който ми изпрати този тест...:-)
Блондинка, червенокоса и брюнетка се подложили на "Тест за Лъжа"! Брюнетката: - Аз мисля, че най - красивите жени са тези с тъмна коса. Ццццц. Сигнал. Лъжа. Червенокосата: - Аз мисля, че най - красивите жени са тези с червена коса. Ццццц. Сигнал. Лъжа. Блондинката: - Аз мисля... Ццццц. Сигнал. Лъжа.
Тя го пита: - Ако си тръгна от теб, ще плачеш ли? Той помислил малко и казвал: - Да...от време на време... Тя се разчувствала и нежно го пита: - А защо, скъпи? - Защото няма да има кой да реже лука! - с тъга отговорил той...
- Господи, колко ви обичам всички! - Хм, да не си взел заплата днес?