Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж за пореден път се напил много тежко в кръчмата. Станал, пробвал се да си ходи, но не щеш ли не може да ходи! Продължава да пийне още едно да се освести и да си тръгва - пийва и пак немое да ходи... Отива си вкъщи влачейки се на ръце. Жена му там по класически случай го чака с точилката и му крещи: - Аах тии копеле гадно пак си се напил като свиня и си си забраил инвалидната количка в кръчмата!
Пиянски 2,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

Оженил се един човек. Прибрал се с новата си жена вкъщи, а тя започнала да се съблича. Съблякла първа фуста, след това втора, трета... Сваля блузата, после сутиена, някакви подплънки... и човекът вижда едно мършаво, несъразмерно, много гърчаво тяло: - И ти можеш да ходиш с тия крака?! – пита той с недоумение - Мога! - Бегай от тука тогава! -Благодарение на жена ми съм милионер. -Защо,беше беден ли? -Не,бях мултимилионер. мъж и малко момче влизат при лекаря. -какво се е случило?-пита докторът. -глътнах топче!-казва мъжът.-а на теб какво ти е?-обръща се лекарят към момчето.-топчето беше мое... С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си! Смелост - да ги осъществяваш! Търпение, за да ги постигаш и много любов, за да дава смисъл на всичко това! Какво не бива да казвате, когато ви спре пътна полиция: Не мога да извадя шофьорската си книжка, ако не подържите за малко бирата ми. Искате ли да си купите евтина видеокамера, без никакви въпроси? Имам петдесет в багажника. Онова там палката ви ли е или просто ви е приятно да ме видите? Трябва да сте вдигнали двеста километра в час, за да ме настигнете. Ето ви десет долара и да забравим за това. Искате ли да се състезаваме до участъка? Съжалявам, кучето ми водач обикновено лае, когато карам прекалено бързо. Това е типичен случай на тормоз от страна на фашизирана полиция. Вярно ли е, че хората стават ченгета, защото са прекалено тъпи да работят в „Макдоналдс”? Аз ви плащам заплатата, нали знаете! Благодаря, полицай. И вчера ми се размина само с предупреждение. Полицай… струва ми се, че ви обичам.