Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Април 1986 г. Питат Радио Ереван от Украйна: - Вярно ли е, че след катастрофата в Чернобил не бива да се ядат ябълки? - Не е вярно. Ябълки може да ядете колкото си искате, но след това огризките трябва да заравяте в земята на дълбочина поне 2 метра.
Радио Ереван 4,316 прегледа
Следващ →

Още вицове

От личния дневник на студент: "Опитвайки се да уча за изпит, всеки път с изненада установявам, че лекциите в тетрадката ми ги е записвал някакъв лекар.Пиян. С лява ръка. Вероятно бягайки..." Психиатър към пациента: - И така, всяка вечер вие сънувате едно кошмарно същество, което се нахвърля върху вас, крещи и ви бие по главата с точилка. Разбира се, когато се събудите видението изчезва нали? - Там е работата, че не. На сутринта то обикновено крещи: "Стига си хъркал, безделник, заведи децата на детска градина". Два охлюва се сбили. Единият извадил окото на другия, и той казал, ако ми извадиш и другото, няма да те погледна повече! - Тате, искам да стана патоанатом! - Само през трупа ми! Влиза един в психиатрията. Вкарват го в отделението. Събират се около него другите и го питат: - Ти кой си? Той: - Аз съм Наполеон. Те (разочаровано): - У-у-у, пълно е с императори при нас! А той: - Аз не съм император! Аз съм коняк!