Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
При разглеждане в Народното събрание на законопроекта на Българската православна църква "Не кради...", депутати внесоха 138 поправки...
Политически 3,386 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза бирата в стомаха, там вече си лежи ракията. Бирата: - Направи малко място. Ракията: - Не! Бирата: - Дръпни се малко Ракията: - Не! Бирата: - Абе, я ела да се разберем навън!!! Националния отбор по водна топка на България имал важен мач с Турция . Резултата е равен 4:4 последни секунди .. Иван атакува . Треньора му вика със всичка сила : ПОДАЙ НА СПАС .. ПОДАЙ НА СПАС .. тои продължил без да подаде .. Треньора пак му викал : ПОДАЙ НА СПАС .. ПОДАЙ НА СПАС .. Тои продължил и вкарал .. Те спечелили . Спас отишъл при трениора и му рекъл : Треньоре защо не сте в настроение .. нали вкарах гол ?! .. Треньора му отвърнал : ТИ ВКАРА ГОЛ ,, НО СПАС СЕ УДАВИ Едно момче много псувало дядо поп.Един ден майка му му казала да не псува дядо поп днес,защото има рожден ден.След това,което му казала майка му,той отишъл при дядо поп и му казал: - Дядо попе днес няма да те псувам,ама утре ще ти еб@ майката! В Борисовата градина в София БСП чества 1 май. На празничната естрада министър Румен Овчаров се обръща към своите симпатизанти: - Вашите грижи са и наши грижи, вашите надежди са и наши надежди ! Някъде в тълпата се чува: - А дали е възможно вашите привилегии да станат и наши привилегии? Превод на поема написана от един африкански "Шекспир" Скъпи Бели Приятелю, Ето някои неща, които ти си длъжен да знаеш: Като се раждам, аз съм черен. Като израствам, аз съм черен. Като ходя под слънцето, аз съм черен. Когато ми е студено, аз съм черен. Като ме е страх, аз съм черен. Като съм болен, аз съм черен. Като умра, аз все още съм черен. А ти, Бели Приятелю, Като се раждаш, ти си розов. Като растеш, ти си бял. Когато си под слънцето, ти си червен. Като ти е студено, ти си син. Като те е страх, ти си жълт. Като си болен, ти си зелен. Когато умреш, ти си сив. И имаш още нахалството да ме наричаш "ЦВЕТЕН"!