Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не е нещастно момичето, загубило любовта на един глупак. Нещастен е глупакът, загубил последния шанс да стане човек.
Бисери 3,324 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: -Какво е общото между препечена филийка,удавен човек и бременна жена? Отговор: Всичките са извадени късно. Бай Ганьо българина, Бай Ганьо турчина и Бай Ганьо китаеца се хванали на бас.Който излезе пръв от пещерата печели 100.000.000$.Турчина влязъл и чул -Аз съм синьото око умрял от страх.Китаеца същото се случило с него.Българина влязъл казали му -Аз съм синьото око.Българина казал: -Искаш ли и другото да ти насиня Мъж се прибира у дома си много късно. Жена му го посреща от вратата: - Нищожество, говедо, никъпаник, дъждовник такъв, пак си ходил по чуждо, нали??? - Ко ищиш ма, чумпарла! Бях на гробишата! Тогава жената казала гузно: - Да не е умрял някой? - Чесно, няма да повярваш, ама там всички са умрели! Иванчо отива при баща си и го пита: - Тате, защо на мама корема е подут? - Защото е пила много вода! - отговаря бащата. Уванчо отива при майка си чука по корема й и казва: - Ей брато, ако незнаеш да плуваш - спукана ти е работата... - Иванчо, престани да гризеш ноктите! И изобщо - махни се от покойника!