Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Как се казват мъже в редица? КУРНИЗ
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
- Защо в София се чистят улиците с машини между 22 и 23 часа толкова шумно? - За да не се чуват кацащите самолети, които прелитат точно през центъра на града.
Други
03.10.2017
1,833 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един българин си седи и лови риба и изведнъж идват извънземни и го отвличат като му казват че ще го освободят ако им покаже как хората правят бебета и той почнал да си бие чики* и изведнъж сички извънземни го погледнали втренчено и той казал - Защо ме гледате така. А лидерът им казъл: - Ааа нищо ние така си правим Nes кафе!
В живота на мъжа има три периода: 1. Той вярва в Коледа. 2. Той не вярва в Коледа. 3. Той е Дядо Коледа.
Нова учителка влиза в час по География . Учениците съответно не слушат , вдигат голяма врява и не може да им привлече вниманието. Оплакала се учителката на директора и той и казал: - С децата трябва да имаш подход ! Гледай сега как се прави ! Влязъл директора в класната стая и се провикнал : - Здравейте ученици ! ! ! - Мараба Директор ! - Абе , я да ви питам аз - знаете ли вие как да сложите презерватив на глобуса ? - Хмм , а какво е това Глобус ? ? - Ето това е новата ви учителка по география - тя ще ви обясни.
Новоизлюпено змийче пита брат си: - Абе братче, ние отровни ли сме? - Откъде да знам?!?!?! - Питам, щото си прехапах езика!
Върви си вълкът из гората и изведнъж паднал в един трап. По едно време се появил Зайо Байо и като го видял му казал: - Видя ли бе, тъпак, loser, как може да си толкова тъп, че да паднеш в тази дупка. Изведнъж заека се подхлъзнал и паднал и той. Станал изтупал се и с наведена глава казал: - Дойдох да ти се извиня.