Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Попитали радио Ереван: - Екатерина Михайлова и Надежда Михайлова, сестри ли са? Радиото отговорило: - Не, брат и сестра са!
Радио Ереван 6,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стои си Манго в подлеза на ЦУМ. Добарал от някъде една вехта цигулка и стърже. Минават си хората, гледат го странно и подминават. Появява се един човечец на средна възраст и се заслушва. Свършва Манго изпълнението, а човека възкликва удивен: - Абе момче, страхотно свириш бе! Ама ти си един Паганини! Манго сбръчкал вежди и погледнал с пренебрежение: - Ти па да не си мноо убав бе?! Евреин и арменец седят на стълбите пред синагога и просят. Минаващите край тях евреи пускат пари само на евреина. Последният евреин, който влиза в синагогата, спира пред арменеца и му казва: - По-добре иди пред арменската църква, защото тук даваме само на нашите хора. Като влязъл, Гарабед се обърнал към евреина: - Абе, Киркор, тия ли ще ни учат на бизнес? Свечерявало се, Манго и Айшето се прибирали от коситба. Цял ден косили люцерна и Манго изморен легнал в каруцата да спи и дал на Айшето да кара. По едно време Айшето вика: - Манго, Манго, абе един моторист без глава ни изпревари. - Абе я карай там и не ме занимавай с глупости, че като стана само на безглави мотористи ще ми станеш. Обаче след десетина минути Айшето пак се развикала: - Манго, Манго, абе един моторист без глава ни изпревари пак. - Ей, че глупава жена, я да ме оставиш да спя, че като стана! Но след няколко минути Айшето пак почнала да дърпа Манго: - Наистина бе, Манго, пак ни изпревари един моторист без глава. Манго станал ударил и два шамара и взел той юздите да кара каруцата. Но след малко и той видял някакъв моторист без глава да ги задминава. И се развикал: - Абе Айше, пак си забравила косата да стърчи от каруцата. Страхуваш ли се, че никой не те обича? Защото майка ми казваше, че хората наистина се обичат. Те просто се притесняват понякога и забравят как да си го кажат Седят си Баба и Дядо на Автобусна спирка. Дядото решил да заговори бабата: - Бабче ти на колко си години? - На 72. - Ммм, хващаш окото още! Бабата се наперила и казала: - А ти на колко си години? - Ами на 80! - Еее... Има още хляб в тебе! - Хмм, ами то хляб има, ама саламът свърши!