Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нервна жена пътува за пръв път със самолет. Пътникът от съседната седалка през цялото време разказва истории за самолетни катастрофи. Ужасена, по някое време жената му казва: - Защо все разказвате за самолетни катастрофи? Аз съм чувала, че пътуването със самолет е по-безопасно от това със влак например. - Е да, има катастрофи и с влакове. Миналата седмица четох за една - както си пътувал влакът, и в него се натресъл един самолет...
Професионални 3,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сутрин. Славчо чете спортен всекидневник. Девойка, с която е прекрал нощта се опитва да привлече вниманието му: - Вчера бях на доктор. Славчо без да вдигне поглед от вестника отвръща: - Наистина ли? Как е доктора? Жена е в полицията, пише заявление да издирят мъжа й. Разапитват я как изглежда, навици и т.н. - Какво да му предадем, като го открием? - Предайте му, че мама реши да не идва! - Голям задух,бе жена! - Ееее,чак пък голям? - Преди малко се къпах и започнах да се бърша. Докато стигна до задника,главата ми пак е мокра. Тръгнал Иванчо за дърва. Отсякал едно дърво и го понесъл на рамо. На въщане го спира Горския и го пита: - Иванчо от къде отсече туй дърво? - От към по-дебелото г-н Горски. Горския малко се жегнал и пак: - Иванчо от къде отсече туй дърво? - От към по-дебелото г-н Горски. - А бе ти на луд ли ще ме правиш? ! Поне кажи що си го отсякъл? Голема дупка ли остана като го отсече? - Не знам дали остана голяма, но за голяма го сека (взел да се жалва Иванчо). На жената дупката толкооова голяма, че пишката ми хлопа като " 5 стотинки в шахта" :( - Защо каза на Таня, че е глупачка? Сега иди и й кажи, че съжаляваш! - Таня, много съжалявам, че си глупачка!