Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Колко вида бира имате в склада? - Не знам. - Ами, горе-долу... - Нали ви казах - не знам! - Е, поне грубо.. - Грубо? Ба ли маа му?
Пиянски 1,145 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един руснак заседнал в снега в Чукотка. По едно време минава един чукча, и руснака започва да се моли: - Чукча, кажи ми как да се измъкна, ще ти дам каквото поискаш. Чукчата се замислил, и казал: - Добре бял човек, ще ти кажа как, но ми направи свирка! Руснака, нали няма избор, стискал съби и треперел, но направил свирка. Чукчата тръгнал усмихнат да си върви, а руснака се развикал: - Хей, нали ще ми кажеш как да се измъкна! - А, да! Съвсем забравих. Ами слушай сега - трябва ти трактор. Прибират се от работа в чужбина(съседната гора) Вълкът: - Декларирах че съм немска овчарка и ме взеха на работа като бодигард в една овцеферма,но като видяха,че популацията в стадото намаля значително,ме уволниха. Лисицата: - Обещаха ми,че ще съм момиче за консумация по баровете, но ми разсипаха задника,а като се озъбих,ме обвиниха в синдикална дейност и ме уволниха по политически причини. Заекът: - Работя в консервна фабрика.Едва ме пуснаха в отпуск, спазвам принципа,не ги ли изчукаш - не те уважават! Бабичка си занесла радиото на ремонт. Включил го майсторът, за да види къде е повредата и радиото заработило нормално. - Бабке, здраво ти е радиото! Хубаво свири, хубаво говори, защо си го донесла? - А, бе, сине, за свиренето хубаво свири, ама като говори Минчо Празников, много лъже. - Докторе, след операцията ще мога ли да бъда баща? - Ще можете, но само духовен… Предприсъединителен фолклор Дядо и внуче хайдушка балада Я надуй, дядо, кавала, след теб да викна, за запея, че какъвто ни е хала - живота стана епопея! Да пея, дядо, и да плача, за миналото наше, славно, когато имахме водачи и живеехме нормално. След туй, дядо, какво стана? Сякаш чума ни налегна - слезнаха ония от балкана, работата се затегна. Кешким, да бяха си стояли по върхове и по чукари и още мандри те обрали преди да станеме “другари”. Мина се какво се мина, друга напаст ни налегна - както мислеха мнозина: демокрация ненагледна! Свириш, дядо, кавал плаче, плаче жално и нарежда: “демократа” имот влачи и народната надежда. Де да беше в турско време, всеки би викнал: “Обира!” Но сега си кротко дреме, щото се “приватизира”. Свири, дядо, да възпеем и най-новата управа, че дордето ний немеем, тя ни дои като крава. Няма, дядо, харамии, липсват и воеводи, всеки в дупката се крие - дебне за изгоди. Всенародната дружина вкупом, дядо, се спомина!