Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- За какво са ти тези пожарогасители? - За самоотбрана... - ??? - Жена ми е много избухлива..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Какво трябва да се направи след матурата? - Разбира се, да се напие! - Как може да говориш така! Трябва да се организира разкошен бал с музика, специално меню, хубаво облечени момичета... и вече там да се напиеш!
Пиянски
03.10.2017
1,307 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама английски джентълмени седят в клуба за следобедна цигара. - Кажете, Джеймс, какво мислите за бягането за здраве? - Аз смятам, Арчибалд, че това е една голяма глупост! - Защо смяташ така, Джеймс? Всички казват, че е полезно... - Виждете ли, Арчибалд, когато тичам за здраве, винаги ми се разлива уискито от чашата...
Много пари - това е лекарството за повечето нервни заболявания!
Собственик на еврейски ресторант: - Ако искайте хвърляйте клечките ни за зъби на пода! Ако искате с тях си чистете и ушите, или пък ноктите. Но да ги чупите не ви позволявам!
Случка в офиса: Гледна точка на мениджъра: Компютърът не щя да се включи - викам оня шаман сисадмина. Дойде той, вдигна ръце към небето, промърмори некви неясни думи, завъртя ми стола десетина пъти около оста му, ритна компютъра, наведе се под бюрото, и пак промърмори нещо неясно, включи компютъра и той тръгна! Пак дигна ръце към небето, промърмори нещо и излезе. Гледна точка на сисадмина: Отивам при юзъра, а оня глупак така се е въртял на стола, че намотал около него захранващия кабел. Напсувах го яко, ама тихо да не чуе, разплетох кабела, ритнах компютъра по-далече от бюрото, включих го, пак го напсувах и излязох...
Сезонът "Нещо пълзи по теб" е официално открит.