Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Ако се наложи да остана още в командировка, - казва мъж на жена си, - и не мога да се върна за Нова година, ще ти пратя телеграма. - Може и да не я пращаш! Вече я прочетох, седи ти в джоба на палтото!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Когато си отчаян и нямаш сили да се бориш, погледни към звездите и си спомни, че няма невъзможни неща. Всичко е в твоите ръце и зависи от теб.
Бисери
03.10.2017
3,664 прегледа
Следващ →
Още вицове
Между блондинки: - Муцка, знаеш ли защо въртолетите имат такъв голям вентилатор? - Да, разбира се, за да не се поти пилотът. - Да бе, мотаеш ме нещо... - Не, наистина! Веднъж, когато се возих, малко преди да кацнем вентилаторът спря да се върти. Знаеш ли как се изпоти пилотът?
В съда: - Обвиняемия, кога намерихте портфейла? - На 31-ви декември. - Трябвало е веднага да го предадете в полицията. - Нямаше никой този ден в полицията. - А на другия ден? - На другия ден нямаше пък никой в портфейла.
Тате, тате, ние цигани ли сме? - Да, тате, цигани сме! - Ама тате, тате, ама истински цигани ли сме - дето крадат, не работят ...? - Да, тате, истински цигани! - Е добре де, тате, ама съвсем истински ли - от тия дето са мръсни, гнусни и бъркат по кофите? ...- Да, бе тате, от тия - съвсем истински цигани сме! - Е добре де тате, тогава защо не сме от REAL MADRID? - Ееееее, тате, чак такива цигани НЕ СМЕ
Кошмар на сисадмин: - Вчера имах сън: свалих една мацка, заведох я у нас, сложих я на леглото и гледам - аз съм с RJ45, а тя е с коаксиал. И нямам преходник!
В училище раздват бележниците с оценките за годината. Иванчо се прибира вкъщи, поглежда баща си в очите и казва: - Важното е, че всички сме здрави, нали, тате?