Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян мъж се качва в автобуса и казва на седящата пред него жена: - Я, какво е това на коленете ви? Да не е шимпанзе? - Как не ви е срам? Това е детето ми!! - Добре бе, не се обиждай! Като не е шимпанзе, сигурно е орангутан! Или горила? Не издържала жената и се разплакала. Пътниците започнали да крещят на пияницата. Автобуса спрял. Появил се шофьора и изхвърлил пияницата. Връща се след това в автобуса и казва на разплаканата жена: - Моля ви, успокойте се, не плачете. Ето ви вода. По-добре ли сте? - Да, благодаря ви, толкова сте мил! - Е добре, ако искате да купим и банан на вашата маймунка?
Пиянски 1,242 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американски лекар казва: - При нас понякога се случва да лекуваме една болест, а болния умира от друга… Руският му колега отговаря: - Ние нямаме такъв проблем… от каквото лекуваме, от това умира пациента. Постъпване във ВУЗ. - М-да, младежо. Нямам идея, как още да ви помогна...Ето и последния въпрос. Представете си, че вие сте кръгъл идиот, а изпитът е много сложен. Но вие имате пари, много пари. Какво ще направите в такава ситуация? - Ще опитам да препиша... - Не, не можете да препишете - аз стоя до вас! Не забравяйте вие имате пари, много пари. Какво правите в тази ситуация? - Ще опитам да извадя пищова... - Вие нямате никакъв пишов! Всичките съм ву ги взел, останали са само парите! - Ъ-ъ-ъ...А поправката кога е? - След година, дебил такъв! - А къде? - Ще ти кажа аз къде! - В смисъл! - В смисъл - давай парите, изрод! - А-а-а, разбрах намека. Ето, вземете. - Е, разгеле! Сега вече вие сте светлото бъдеще на нацията. Поздравления! Един отишъл в един град, където нямало жени, и питал един близък: - Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите? - Ами с камилата и - А не - прекъснал го новодошлият - никога няма да падна толкова ниско и да го направя с камила. Да ама един ден толкова му се доебало, че взел една камила и си свършил работата. След няколко дни срещнал своя познат и му казал: - А бе, то с камила не било толкова лошо. - Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама. Омъжена софиянка отива сама на море в Бургас. Запознава се там с един бизнесмен и то любов, то секс... Връща се в София и още на 5-тия ден получава телеграма: "Леля ти умря. Погребението - утре в Бургас." Мъжът се чудил, чудил - не е чувал за такава леля, ама пуснал жена си, но заедно със свекървата. Слизат двете на бургаската гара и ги чакат два мерцедеса - в единия мадамата, във вторият свекървата. Минават три дни и двата мерцедеса ги откарват обратно на гарата. Двете гузно се гледат в купето на влака и мълчат. По едно време мадамата пита: - Мамче, а сега какво ще говорим в къщи? - Аз не знам какво ти ще говориш, ама давай да дойдем пак и за 9-тия и 40-тия ден! В училище учител взема от ученик списание playboy и казва: - Утре майка ти и Баща ти да дойдат при мене! А момчето: - Защо да чакате до утре ето майка ми е на 28-а и 29-та страница !!!