Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Късна през нощта. Пиян мъж се прибира вкъщи, целия в червило, фон дьо тен, разчорлен... На прага жената бясна: - Какво е това? - Няма да повярваш! С един клоун се сбих!!!
Пиянски 1,064 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри се возели в лимузината си, единият видял мъж с калимявка и заповядал на шофьора си: - Спирай! Шофьорът заковал автомобила на място, а от него излезнал единият с бухалка в ръка и започнал да блъска невинния калугер, докато го свалил на земята, след което се прибрал в лимузината и продължили пътя си, побойника с гордост възкликнал, казвайки на приятелчето си: - Ще ми разправят те, че не мога да бия Батман. Паркингът пред Икономическия институт - София. Табела "Само за служители!". Отдолу дописано: "по изключение - и за автомобили". Терорист в самолета вади пистолет, насочва го към пилота и казва: - Карай за Париж! Пилотът го поглежда и казва: - Отзад има една бабичка с бомба в скута. Тя е за Виена. Виж, разберете се двамата... Седят си баба и дядо на една спирка и чакат автобус. Дядото решил да заговори бабата: - Бабче, ти на колко си години? - На 72! - Ммм, хващаш окото още! Бабата се наперила и: - А ти дядо, на колко си години? - Ами на 80! - Еее, има още хляб в тебе. - Хмм, ами то хляб има ама салама свърши! ! ! Един овчар си пасял овцете и си дъвчел един стрък трева. От планината се чул някакъв глас: - Иване-е, крадат ти жената. Овчарят започнал да бяга. Падал, ставал, търкалял се. После се спънал в един камък, ударил си главата в друг и казал: - Абе, аз защо бягам? Нито съм Иван, нито съм женен?!?