Кашчей Безсмъртни се хвърли под гумите на "КамАЗ", след това се удави, застреля се и се обеси... В общи линии този ден се забавляваше по пълна програма...
Полицай спира пиян човек и го пита:
- Какво си пил?
- Хейнекен.
- Ааа духай на дрегера!
Спира друг човек и пак пита:
- Какво си пил?
- Кайсер.
- Охоо, духай на дрегера!
Спира трети човек и пак пита:
- Какво си пил?
- Пиринско.
- Оди се изпикай и си бегай.