Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се един пияница у дома - кьоркютук пиян, едвам ходи - обичайната картинка. Жена му още от вратата се втурва да помага, с каквото може - взима му палтото, отваря му вратите, помага му да седне. Накрая обаче почва да се притеснява, защото той нито й благодари, нито я псува, само мълчи и толкова. - Да ти спретна една салатка? - пита съпругата. - Гра-а-а. - Какво каза? - Гра-а-а. - Ама какво ти е? - Гра-а-а. - Боже, тоз човек, какво му стана, боже… Пържолка да ти опека, телевизора да включа…? - Гра-а-а. Съпругата се побърква окончателно и звъни на съседа-доктор. - Какво има, Иванова? - Ами, мъж ми току-що се прибра, докторе, и нещо му има, не ще да приказва, само едно “гра” повтаря вече от петнадесет минути. - На кръчма ли е бил? - Да. - Налейте му една ракия и ще се оправи. - Ама… - Налейте му една ракия, ви казвам! Отива си жената вкъщи, налива ракия, дава я на мъжа си и пита: - Сега по-добре ли си? - Гра-а-адил Илия килия.
Пиянски 1,253 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпи, расте ми коремчето, струва ми се, че съм бременна… — Ами да… Даже знам, кой е бащата. — Кой?! — Хлебозавода. Президентът на САЩ искал да провери кой от органите на закона (ФБР, ЦРУ и щатската полиция) е най-кадърен. Пуснал в гората един заек и им казал да го намерят. ФБР търсили 2 седмици. Сложили информатори из цялата гора, монтирали подслушвателни устройства, претърсили цялата гора, но не намерили заека. ЦРУ търсили 1 седмица. Отровили и избили всичките животни, опожарили гората, но не намерили заека. Дошло ред на щатската полиция. Тя се върнала след няколко часа с една проскубана и пребита катерица, която викала: - Добре, добре, признавам! Заек съм, заек съм. Един полицай патрулира пешком из алеите на голям градски парк късно вечер. По едно време слуша от храстите: -Лапай го ма, лапай го веднага! Пъхва се той в храсталака. Един пич го извадил, едно маце на колене пред него. -Документите за проверка! Оня се гипсирал. Изкарал личната карта. Ченгето я огледало. -Документите са наред! Вашите, момиче! -Мии, забравила съм си личната карта! -Лапай го тогава, щото иначе ще те глобя... Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп. Влиза евреин в ресторант и поръчва на келнера бутилка водка, после моли да сменят бутилката водка с бутилка коняк, изпива коняка и тръгва да си ходи. Келнера: - Господине, не сте платили коняка! - Но нали за него ви дадох бутилка водка. - Но не сте платили за нея. - Но аз не съм я пил!