Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Скъпа, сега хубаво ли ти е? - О..! Никога не ми е било толкова хубаво! - Е, сипвай още!
Пиянски 1,258 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц караше "Мерцедес" след успешно изпълнена задача в Берлин. Той не знаеше, че войната ще свърши скоро, и като Герой на Съветския Съюз ще му подарят "Запорожец" без да чака ред. Една жена имала две деца. Едното се казвало Мозък а другото Да ти е*а майката. Веднъж двамата отишли в парка и Мозък отишъл да пикае в храстите а Да ти е*а майката го спрял един полицай и го питал: -Момче, как се казваш? -Да ти е*а майката! -А бе, момче, къде ти е отлетял мозъка? -Ей го там, пикае в храстите! Програмист се запознава с девойка, която учи древногръцки в университета. Извлизат на кафе и тя през цялото време говори с патос за древногръцкия език. Програмиста решил да направи впечатление. Замислил се малко и казал: - И аз много обичам древногръцкия език. И азбуката им обичам. Даже си имам и любими букви. Те са - делта, алта и контролта… Иванчо: -Госпожо,ще ме накажете ли за нещо,което не съм направил? -Не разбира се!Защо? -Ами защото не си направих домашното! Спирам да пуша на всеки 5 минути.