Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж върви, но бил супер фиркан и паднал в една дупка. Мъчил се, мъчил се той да излезне, но тъй като неможел се ядосал и казал: -Ще опитам още веднъж, ако неуспея ще си ходя...!
Пиянски 1,207 прегледа
Следващ →

Още вицове

Група гестаповци с автомати нахлуват в жилищна кооперация, хукват по стълбите, спират на втория етаж и започват да блъскат по вратата: - Отворете! Гестапо! Отвътре се чуват прокрадващи се стъпки към вратата и един глас предпазливо запитва: - Кого търсите? - Щирлиц, тук ли живее? - Тук не живее никакъв Щирлиц - се чува иззад затворената врата. Гестаповците, разочаровани с тропот се изнасят надолу към улицата и всичко утихва… Така вече втори месец Щирлиц умело избягваше Гестапо… Стратегията на Бойко Борисов за справяне със софийските помияри: да се организират като организираната престъпност и да започнат да се самоизбиват под строгия поглед на Генерала - Тате, притеснявам се, че никой няма да се омъжи за мен. - Недей! Ще вземеш от майка ти вълшебната билка, ще я сипеш на някой и ще му завъртиш главата. - Ама тя има ли такава билка? - Трябва да има. Колкото и да я гледам, друга причина да се оженя за нея, не виждам... Върти се Петка през нощта, дървениците не му дават да спи. Станал той, запалил лампата, отишъл до вратата силно я тряснал и на пръсти се върнал в леглото си. Василий Иванич очудено: - Петка, да не си полудял? Петка: - Аз, Василий Иванич, лъжа дървениците, нека си мислят, че съм излязъл от стаята. Двама наркомани седят и пушат. По едно време единият казва: - Имам чувството, че се издигам в рая. Другият ядосан: - Значи пак са ни пробутали райграс...