Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат Бойко Борисов защо се увеличават бездомните кучета из София. Той отговаря: - Ние ги кастрираме, те раждат.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Прибира се един пиян. Жена му веднага почва с въпросите - къде се е губел и т.н. Мъжа: - Писна ми да разказвам на всички. Утре ще прочетеш във вестника.
Пиянски
03.10.2017
1,482 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама затворници разговарят в килията: - Тук съм, защото печатах пари. - Значи не си подправил банкнотите както трябва! - Напротив, бяха без грешка. Моделът се оказа фалшив.
Открили супермагазин в който има ВСИЧКО: Идва един: - Дайте ми половин килограм крокодилска опашка. - Заповядайте... Идва друг: - Дайте ми 20 яйца от катерица. - Няма проблем. Идва трети: - Дайте ми 2 кг нищо. Продавачът се объркал и решил да извика шефа, той дошъл и казал: - Аз сам ще обслужа този клиент. Поканил мъжа да отиде с него. Отишли в мазето, където светлината е изключена. Шефът попитал: - Какво виждате? Онзи: - Нищо... Шефът: - Точно два килограма е. Взимайте го и да отиваме на касата!
"Какво е пернишка романтика? Бой на свещи."
Началник склад казва потресен: - Преди малко разбрах, че съм имал извънбрачен син. - Какво си правил, инвентаризация?
Двама родители, влезнали в стаята на дъщеря си и какво да видят - камшици, белезници, качулки, разни други средновековни стяги и майката изплакала: -И сега... какво ще правим? Отиде ни детето! Бащата отговорил замислено: - Не знам, но в никакъв случай няма да я бием!