Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две момчета се напушили като кучета. Вървят си и какво да видят - отсреща патрулка! - Какво да правим?!? - панически пита единият. - Спокойно - отвръща другият - усмихвай се, аз също ще се усмихвам, те ще видят, че сме добре и ще си отминат. И така, усмихнали се те... Минали 10, 15, 20 минути... Едното момче казало на другото: - Стига си се хилил бе, в патрулката сме!
Разни 1,681 прегледа
Следващ →

Още вицове