Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо към учителката: - Трябва ли да се наказва някой, за нещо което не е направил? - Не, разбира се. В никакъв случай! - Добре. Аз не съм направил домашното...
Иванчо и Марийка 3,464 прегледа
Следващ →

Още вицове

За първи път дават на студенти по медицина да работят с пациенти, но на един от студентите му умрял пациента! Започва разследване, на което питат студента: - И как умря вашият пациент? - Ами почина докато му правих аутопсия. Пътуват двама студенти в автобуса. Автобусът спира на спирка. Единия казва: - Виж! Виждаш ли онова момиче! Гледа ме и ми се усмихва! Другия: - Когато аз те видях първия път цяла седмица се смях. Прибира се един, ама много пиян. Като влиза в антрето се спъва и чупи огледалото и закачалката, паднал е и изскачат жената и децата, а той казва: - Какво? Не може да заспите без мен? Разхожда се млад мъж в парка и вижда жена с куче. Приближил се и питал: - Хапе ли? - Не. - А кучето? В последно време стана значително по-лесно да намериш жена за една нощ, а на практика е почти невъзможно да намериш за целия живот. А преди беше обратно!