Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо към учителката: - Трябва ли да се наказва някой, за нещо което не е направил? - Не, разбира се. В никакъв случай! - Добре. Аз не съм направил домашното...
Иванчо и Марийка 3,465 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Да ти се похваля, завъдих си крокодил на вилата! - А съседите не се ли оплакват? - Какви съседи... В едно село пристигнал нов поп.Той решилда се запознае със съселяните си и започнал да влиза от къща в къща.Стигнал до последната къща в селто и почукал.От въгре се чул нежен и съблазнителен глас: -Ти ли си "ангел мой"? Попът отговорил: -Не, но съм от същата фирма. ДВАМА УЧИТЕЛИ СИ ГОВОРЯТ ЕДИНИЯТ КАЗВА: -Иванчо като ми нарисува една муха на стената и аз я ударих и много ме заболя рьката. ДРУГИЯТ КАЗВА: -Ти си нищо на мен като ми нарисува гола жена на контакта! Съвсем нагли станаха! В сънищата почнаха да пускат реклами. Излита американската совалка "Чалинджър". Катастрофа - взрив, унищожение... Американското правителство веднага започва разследване защо се е взривил десният резервоар. Руското правителство веднага започва разследване защо не се е взривил левият резервоар.