Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Адолфчо, ставай! Първата световна война започна! - Мамооо, аз съм за втората....
Черен хумор 2,019 прегледа
Следващ →

Още вицове

Приятел от ученическите години,сега лекар,ми разказа преди време следнат история:В зората на "демокрацията" изпращат група лекари в САЩ.На обмняна на опит ,както се казваше някога.Връщат се и започват да ги разпитват. -Казвайте сега ,как е в болниците в щатите? -Амии...как.Както при нас. -Как като при нас..ние какво сме чували... -Амии...и те си ебат мдицинските сестри и те пикаят в мивката. Мнозина си мислят, че израза е: Гара Левски, пази багажа!" но грешат. Още при произнасянето на "Гара Левски" и вече е късно. Верният израз е: "Пази багажа! Гара Левски." Шефът на отдела се обръща към всички: - Главният,ще мине от тук към 11 ,стегнете се малко! Секретарката: - С най малкият си корсаж съм! - Докторе виждам розови петна! - А вие какви предпочитате ? Fairplay 2: След Асен Блатечки и Криско е в болницата. Опитал да вземе колата на Кубрат Пулев.