Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Купи от мен един слон за 100 долара! - Не става, малка ми е квартирата, къде да го държа? - Тогава два за 100 долара! - Така вече става.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Зайо Байо спал и изведнъж някой почукал на вратата му. - Кой е? - попитал сънено заека. - Аз съм - отговаря глас отвън. - А, аз ли съм - си рекъл заека и пак заспал.
Животни
03.10.2017
3,355 прегледа
Следващ →
Още вицове
Застрахователните агенции се застраховат при Чък Норис.
Малко циганче спира пред полицай на улицата и го пита: - Бате, бате, искаш ли да станеш по-умент? Полицаят не му обърнал внимание, но циганчето продължавало да настоява. - Бате, бате, купи си от мен семки и ябълки по 1 лев едната и като ги изядеш ще поумнееш. Слушал го полицая и все така не му обръщал внимание, но нали е на служба, а нямало какво да се прави в момента освен да скучае, се съгласил. Циганчето извадило една ябълка, разрязало я и дал на полицая 4 семки срещу 4 лева. Полицаят изял едната, после лапнал втората семка и докато дъвчел започнал да разсъждава на глас: - Аз купих 4 семки за 4 лева. Аз за тези пари щях да си купя поне 2 кила ябълки.... - Ето видя ли. Изяде само две семки и вече поумня - казало циганчето.
- Ама жена, как може да ми се караш че имам любовна история със секретарката ми... ние с нея нямаме нищо общо, даже обичаме различни хора: тя обича мене, а аз - нея.
Този, който още счита жените за слабия пол, нека види само как те затварят вратата на маршрутката.
Няколко съседки се оплакват от мъжете си: - Моят по цял ден е на работа, не мога да го видя с дни... - Моят пък само пие. - Това вашето нищо не е, моят пък е сифилистик. Вик от балкона: - Не сифилистик, ма! Колко пъти да ти повтарям - фи-ла-те-лист!