Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Зайо Байо спал и изведнъж някой почукал на вратата му. - Кой е? - попитал сънено заека. - Аз съм - отговаря глас отвън. - А, аз ли съм - си рекъл заека и пак заспал.
Животни 3,355 прегледа
Следващ →

Още вицове

Застрахователните агенции се застраховат при Чък Норис. Малко циганче спира пред полицай на улицата и го пита: - Бате, бате, искаш ли да станеш по-умент? Полицаят не му обърнал внимание, но циганчето продължавало да настоява. - Бате, бате, купи си от мен семки и ябълки по 1 лев едната и като ги изядеш ще поумнееш. Слушал го полицая и все така не му обръщал внимание, но нали е на служба, а нямало какво да се прави в момента освен да скучае, се съгласил. Циганчето извадило една ябълка, разрязало я и дал на полицая 4 семки срещу 4 лева. Полицаят изял едната, после лапнал втората семка и докато дъвчел започнал да разсъждава на глас: - Аз купих 4 семки за 4 лева. Аз за тези пари щях да си купя поне 2 кила ябълки.... - Ето видя ли. Изяде само две семки и вече поумня - казало циганчето. - Ама жена, как може да ми се караш че имам любовна история със секретарката ми... ние с нея нямаме нищо общо, даже обичаме различни хора: тя обича мене, а аз - нея. Този, който още счита жените за слабия пол, нека види само как те затварят вратата на маршрутката. Няколко съседки се оплакват от мъжете си: - Моят по цял ден е на работа, не мога да го видя с дни... - Моят пък само пие. - Това вашето нищо не е, моят пък е сифилистик. Вик от балкона: - Не сифилистик, ма! Колко пъти да ти повтарям - фи-ла-те-лист!