Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В градската баня: - Защо стоите под душа с чадър? - питат един борец. - Забравих си хавлията в къщи.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Разговарят две приятелки: - Съпругът ми пали цигара след всеки хубав обяд. - Не се притеснявай. Една цигара в годината няма да му навреди.
Семейни
03.10.2017
3,232 прегледа
Следващ →
Още вицове
качил се един дядо в автобус и пътува в града -на една от спирките се качва пънкар и застава до дядото. дядото го загледал в гребена му които е син , лилав, жилт, зелен.... пънкарят го попитал; - абе дядо , що ме гледаш, то като млад не си ли вършил щуротии??? и дядото казал; - точно това си мисля; като бях млад- бях наебал един папагал и се чудя дали не си ми син ....
Успял е този мъж, който изкарва повече пари, отколкото жена му успява да изхарчи. Успяла е тази жена, която е намерила този мъж.
Тежко болен пациент лежи в голяма болница. Двама доктори седят до леглото му и оживено спорят за диагнозата. При тях ида трети доктор и се опитва да ги успокои. - Колеги, нека не се караме. Аутопсията ще покаже кой е бил прав.
Приятелски семейства отишли на пикник в планината и мъжете почнали да правят скарата а жените нищо не правели по едно време единият се провикнал: - Е какъв гот им е на жените да седят и да чакат яденето да стане. - Мани, мани какви ебачи се пишехме, сега готвачи станахме!
Един човек хванал риба на реката и я занесъл вкъщи да му я сготви жената. Казал й: - Ето ти една риба да я изпържиш! - Нямаме олио. - Тогава с мас. - И мас нямаме - ти от небето ли падаш, с какво да си купим олио и мас, нямаме пари! - Добре де, свари я! - И вода нямаме, сутринта ни я спряха защото не сме плащали от миналата година. Човекът се ядосал, върнал се на реката и хвърлил рибата обратно във водата. А рибата изплувала и започнала да вика: - Да живее правителството, да живее правителството!