Преди сесия студентите трябва да получат подписи от своите лектори.Та един ден двама студенти се засекли в
тоалетната и се заприказвали.От първата кабинка се чуло:
-Дадоха ли ти подпис?
От втората:
-Не,оня тъпак не ми даде!
От третата:
-Няма и да ти дам!
Бг лицензно споразумение:
Исталирам нелегално копие, и не ми пука за никакви лицензии.
Като имам пари - ще купя оригинално, а засега ще поработя с това.
За техническа поддръжа и други прелести на цивилизацията не претендирам.