Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо когато са под душа, блондинките винаги се разхождат в кръг? - Защото на шампоана пишело: "Wash and Go" !
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Мълния - това e светкавица от голям фотоапарат, с който Google снима Земята.
Програмисти
03.10.2017
3,646 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тиха коледна нощ. На вратата се чука. Малко 3-4 годишно момиченце я отваря и какво да види...? На прага е застанал огромен Дядо Мраз с голям чувал, пълен с подаръци. Той се усмихва и казва: - Хо-хо-хо!З наеш ли кой съм аз? - Да, ти си Дядо Мраз. - Точно така... и за какво съм дошъл? - За подаръците! - отговаря нетърпеливо малкото момиченце. - Да, но преди да получиш подаръка си трябва да ми изпълниш песничка или стихотворение. Да те чуя, миличка! Момиченцето започнало: - Зайченцето бяяяяло, цял ден си играааало в близката гориииичка със една... съъъс ъъъъ... с една... ъъъ... със...’ - Какво стана? Забрави ли я? - пита я добродушния старец. - Да. - Е.. СИ МАЙКАТА ТОГАВА!!!
Тест: Защо викат на Стойчо Младенов "Тройчо"? А. Защото успя да изведе ЦСКА до 3-то място в АПФГ. Б. Защото неговият отбор редовно пада с 3 гола разлика. В. Правилното не е "Тройчо" а "Триончо" Резултати от теста: при отговор А - мястото ви не е в сайта на Г.А. при отговор Б - вие стe много злопаметен човек при отговор В - вие сте фен-фанатик
- Здрасти, как е? - Ами никак, уволниха ме от работата. - Защо? - Знам ли, половин година не съм стъпвал там...
Баща води детето си на лекар. И казва: - Докторе, вижте тука на детенцето му има нещо на чурката. И доктора казва: 1-во - Това не е дете а мъж. 2-ро - Не се вика чурка, а член. и 3-то - Почваме да лекуаме херпес.
Българин и американец са в тоалетната по малка работа. Българинът приключил, закопчал си ципа и тръгнал да излиза. Американецът се обадил след него: - У нас след тоалетната се мият ръцете. - У нас не си пикаме по ръцете.