Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителка в час по история: - Научете се да мълчите без да говорите!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Един отива в полицията и се оплаква: - Жена ми изчезна! - Кога? - Преди две седмици. - И защо чак сега идваш да кажеш? - Ами до сега празнувахме с приятелите.
Семейни
03.10.2017
3,251 прегледа
Следващ →
Още вицове
Програмист,учител по информатика в гимназия.В края на срока се обръща към един "завидно" слаб ученик: - Ти, Иване, си оставаш на изпит by default.
Фирмата Kodak пусна в продажба на пазара нов модел цифров апарат. Освен обичайните функции - цифров zoom и премахване на ефекта на червените очи, апаратът остранява двойна брадичка и има опция за цифрово изглаждане на бръчките.
Длъжен ли е члена на сдружението за защита на животните да е вегетарианец?
Мъж на 40 имал жена на 20! Негов приятел го попитал: - Добре вие с твоятя жена лягате ли си сега??? - Ми лягаме си, защто да не си лягаме! - спокойно му отвърнал 40-годишния. - Ми ти като станеш на 50 а жена ти на 30-ще си лягате ли??? - Ми да!!! Защто да не си лягаме?!! - Е добре! Ами ти като станеш на 60 а жена ти на 40??? Какво ще правиш тогава!!! Пак ли ще си лягате?!? - Ха!!! Че кой си ляга с четиридесет годишна жена!?
Две котки си вървят по улицата. По едно време едната рекла: - Искаш ли да свием един джойнт? - Давай, само да е добър. Дръпнали го... По едно време минал един камион и блъснал втората. Първата се обърнала и рекла: - Леле, кво ти казах, направо се размаза, а?