Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една блондинка разправя на приятелката си: - Прибирам се снощи, влизам в една тъмна уличка, а срещу мене трима съмнителни. Завивам в съседната улица - те след мене. Влизам в един подлез - те ме настигат. Завивам зад ъгъла - а там полицейски патрул. Тъкмо бяха почнали да се подреждат нещата...
Блондинки 3,079 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако не може да се похвалиш, че имаш личен шофьор с кола, то поне имаш обществен с автобус... Един мераклия слепец се обажда в един бардак по телефона и казва: Сляп съм,искам да си поръчам перверзно русо маце с големи гърди! Няма проблеми,г-не! Изпращат му на адреса мацето.То звъни,слепецът отваря вратата и го кани в хола.Застанал срещу него и пита: Руса ли си? Руса съм,даже бяло-руса! Добре,да барна гърдите! Протяга нашият ръце и бара мноого големи бомби!Браво! Первезна ли си? Много!Всичко правя! А 69 правиш ли?? Да,след два месеца ги правя и започвам 70-отговаря дъртото коте на слепеца. Търговският представител, деловодителката и управителят на фирма отиват да обядват заедно. По пътя намират старинна маслена лампа. Разтриват я и отвътре се появява един Джин. - Ще изпълня по едно желание на всеки от вас - казва той. - Първо аз! Първо аз! - скача деловодителката. Искам да бъда на Бахамите, да карам джет, без да се интересувам от нищо. Пуф! И изчезнала. - Сега аз! Сега аз! - крещи търговският представител. Искам да бъда в Хавай, да разпускам на плажа с личен масажист, безкраен запас от коктейли и любовта на моят живот. Пуф! И той изчезнал. - Твой ред е - казал Джинът на управителя. - Искам тези двамата обратно на работните места след края на обедната почивка - отговорил той.Бизнес поука: Винаги оставяйте първата дума на шефа! Пациент след катастрофа: - Докторе, в болница ли съм? - Отчасти... - Ох! Знам ги мъжете, какви мръсници са, нито една фуста не пропускат! - О, не! Моят мъж не е такъв! Може до него да лежи гола жена и да не я пипне. - Не ми разказвай приказки! - По себе си съдя!