Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ало, Диди, ела да изпием по една бира! Обаче самичка! И ще я пием бирата в склада на четири очи и две сърца! Чакам те! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".
Бисери 3,207 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бащата казва на сина си след абитурентската вечер: - Вече си голям, разрешавам ти да запалиш цигара! - Благодаря, тате, но преди две години ги отказах... Две костенурки си вървяли. Изведнъж едната извадила окото на другата. Тази с изваденото око се обърнала и казала: - Ако още един път направиш това няма да те погледна повече!!! - Чу ли, че Генералният щаб е отказал да сформира отбор от 25 умни и красиви военни, които да се явят на шоуто "Тест на нацията"? Отговор1: Да, не са успяли да съберат 25-ма умни...А и ги е страх, че блондинките ще ги победят... Отговор2: Коефициента на интелигентност на военните е държавна тайна, и ако бъде разбран може да бъде застрашена националната сигурност... Мъж и жена си говорят: - Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек? - Защо така мислиш? - Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита: "А знаеш ли вътре, какво има?" Някакъв фермер всеки ден носел в мандрата по около двеста литра мляко от най-високо качество. Хората не можели да спрат да се чудят, как я прави тая работа, след като имал само пет крави. Най-накрая един от тях се престрашил и го попитал направо, как става тоя номер. - А, лесно. - отвърнал фермерът. - Просто всеки ден, като влизам сутринта в обора подвиквам - "Е, момичета, какво ще продаваме днес - мляко или говеждо?"