Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как си, приятелю? - Зле, старите болки пак се появиха. - Съжалявам... кога се върна жена ти?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Брюнетка казва на блондинка: - Отново поскъпна бензина. - Няма проблеми, аз си зареждам всеки път за 20 лв.
Блондинки
03.10.2017
3,109 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама приятели които от години не се били виждали и единият пита другия какво работи - Ами счетоводител съм - отговаря първият,- ами ти? - А, аз съм дистрибутор на презервативи. - А това детенци дето го водиш с тебе твое ли е? -пак пита първият. - Абе не бе , това е една рекламация която ми върнаха преди малко - отговорил другият .
Психиатър към пациента: - И така, всяка вечер вие сънувате едно кошмарно същество, което се нахвърля върху вас, крещи и ви бие по главата с точилка. Разбира се, когато се събудите видението изчезва нали? - Там е работата, че не. На сутринта то обикновено крещи: "Стига си хъркал, безделник, заведи децата на детска градина".
Учителката вдига Иванчо да раэкаже какво е времето преэ зимата и Иванчо започва: -Времето е мразовито, вали сняг, има виелици... вълците се шлайфат... Учителката казала: - Иванчо, не е удобно!!! - Знам, не е удобно щото хлъзга!
Гордостта се обезщетява всякога и не губи нищо, дори когато се откаже от суетата. Франсоа дьо Ларошфуко
Две млади родопчанки изпуснали последния автобус от Пловдив за Смолян. Решили за по-безопасно да пренощуват на пейките в чакалнята. Двама младежи обаче ги прикоткали да пият по едно питие. Пък и преспали с тях. На сутринта двете отново се срещнали на гарата. Следният разговор се провел помежду им: - Тебе чукаха ли та? - Ъ-хъ, в устата! - И оти в устата? - Оти му е ейтолку културата?