Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Брюнетка казва на блондинка: - Отново поскъпна бензина. - Няма проблеми, аз си зареждам всеки път за 20 лв.
Блондинки 3,109 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели които от години не се били виждали и единият пита другия какво работи - Ами счетоводител съм - отговаря първият,- ами ти? - А, аз съм дистрибутор на презервативи. - А това детенци дето го водиш с тебе твое ли е? -пак пита първият. - Абе не бе , това е една рекламация която ми върнаха преди малко - отговорил другият . Психиатър към пациента: - И така, всяка вечер вие сънувате едно кошмарно същество, което се нахвърля върху вас, крещи и ви бие по главата с точилка. Разбира се, когато се събудите видението изчезва нали? - Там е работата, че не. На сутринта то обикновено крещи: "Стига си хъркал, безделник, заведи децата на детска градина". Учителката вдига Иванчо да раэкаже какво е времето преэ зимата и Иванчо започва: -Времето е мразовито, вали сняг, има виелици... вълците се шлайфат... Учителката казала: - Иванчо, не е удобно!!! - Знам, не е удобно щото хлъзга! Гордостта се обезщетява всякога и не губи нищо, дори когато се откаже от суетата. Франсоа дьо Ларошфуко Две млади родопчанки изпуснали последния автобус от Пловдив за Смолян. Решили за по-безопасно да пренощуват на пейките в чакалнята. Двама младежи обаче ги прикоткали да пият по едно питие. Пък и преспали с тях. На сутринта двете отново се срещнали на гарата. Следният разговор се провел помежду им: - Тебе чукаха ли та? - Ъ-хъ, в устата! - И оти в устата? - Оти му е ейтолку културата?