Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
И-и-и Берабатов взима топката във свое владение... Поема смело напред... Минава първия, втория, третия защитник! Стига до вратато! ШУТ!!! Дами и господа, такъв шут вратар по нашите терени не беше отнасял...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
- Иванчо, какво знаеш за закона на Архимед? - Заради неспазването на този закон потъна вуйчо ми.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,155 прегледа
Следващ →
Още вицове
Новина по радиото: - Преди няколко часа над Централни гробища се е разбил двуместен хеликоптер. От полицията съобщиха, че досега са извадили над 300 трупа от мястото на катастрофата.
Пиян борец излиза от казино - застава на стоп няма жива душа, 4.30 сутринта накрая се задава тролея, дето вози работниците завода оня го спира - карай към драгалевци! - Ама как - аз карам работниците на завода.. - 1000$ - Не ходи тролей до там бе човек! - 2000$ - Много са ви криви пътищата - 3000$ - Ще ме уволнят бе, човек! - 5000$ и повече не се обяснявай Шофьора (голям шофьор) тръгва - свършват жиците - на акумулатор! после нагорнището - висше шофьорско майсторство... наближват - гледат - развалини, изтръгнати дървета, хлътнали, пропаднали улици... - Абе, шефе - кво става с ващо Драгалевци - да не са ви бомбардирали, толко пари имаш, а не може да си оправиш пътя до вкъщи? - а, не бе - вчера се прибирах с метрото...
Ако "football" - това е с крак по топката, то тогава "facebook" - това е с книга по лицето.
Син пише писмо на майка си от Африка: - Скъпа мамо, докато бях в командировка, Мария ми роди син. Тя казва, че се е родил бял, но тъй като не е имала достатъчно мляко и го е хранила с млякото на една черна жена, и детето е станало черно. Отговор на майката: - Скъпи сине, когато те родих теб, аз също нямах достатъчно мляко и затова те храних с мляко от крава, но рога ти поникнаха чак когато стана на 33 години!
Отишла ромската червена шапчица при баба си. - Бабо, колко ти е гладка кожата! - Много ясно, нали съм на 13!