Искам вкъщи на стената да закача карта на света и да забивам кабърчета на местата, където съм бил. Само че, в началото трябва да отида на двете места в края на картата, за да не пада от стената...
Вероятно след време Google толкова ще се усъвършенства, че ще можем да го попитаме :"Къде ми е другият чорап?" и да получим отговор:"Под дивана е, бе, дебил!".